W letniej kolekcji Wrangler dwie globalne ikony łączą swoje siły razem. Przez dekady Wrangler i Fender byli pionierami dżinsu i muzyki przez co niezmiennie od lat wiodą prym w swoich dziedzinach. Trzeba przyznać, że ta współpraca wyszła śpiewająco o czym możemy się przekonać w letniej kolekcji marki.

Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości śpieszymy z wyjaśnieniem, że Fender jako pierwsza firma wprowadziła do masowej produkcji gitarę elektryczną oraz elektryczną gitarę basową. To właśnie na tych instrumentach powstawały największe rockowe przeboje.

Nic nie współgra z rockiem lepiej niż niepokorna oversizeowa flanelowa koszula w kratę. Tym razem jednak pokusiliśmy się o jej turkusowo-niebieską wersję z wyrazistą aplikacją na plecach.

Dopasowane spodnie stanowią idealne tło dla pozostałej ekstrawaganckiej stylizacji, którą jest ciężka-ważąca aż 20 kilogramów, acz efektowna buntownicza skórzana ramoneska wybijana od góry do dołu ćwiekami.

Uzupełnieniem looku są stalowoszare okulary oraz masywne czarne buty, które równoważą górę outfitu, a także dwie bransoletki z naturalnymi kamieniami. Delikatniejsza ma w sobie lawę wulkaniczną i czarny turmalin, którym są przypisywane właściwości oczyszczające energię. Druga z kolei to duet lawy wulkanicznej i pasiastego agatu, których zadaniem jest przyniesienie harmonii i równowagi.

Pozdrawiam,
Przemysław Guryn.

Sunglasses: Versace/EliteOptyk Malinowscy
Bracelet: Perla.Biżu
T-shirt: Zara
Shirt: Wrangler/SS2022
Jacket: Nyden
Trousers: Wrangler
Shoes: Versace

Model: Igor
Style: Przemysław Guryn
Photos: Magdalena Kubala