W dobie Instagrama i erze social mediów, gdy zdjęcie możemy wykonać w każdej chwili, odstawiliśmy na bok aparaty analogowe. Kiedy słyszymy: „fotografia natychmiastowa” – myślimy… Polaroid.

Polaroid po 10 latach ponownie wznowił produkcję kultowych aparatów i wkładów, dzięki czemu fotografia natychmiastowa w ostatnich latach przeżywa swój renesans. Mając świadomość, że do wykorzystania i utrwalenia najpiękniejszych chwil mamy jedynie 8 klatek przestajemy bezrefleksynie robić kolejne zdjęcia i przypominamy sobie o co tak naprawdę w fotografii chodzi.

Za sprawą dzisiejszej stylizacji z sentymentem spoglądamy w przeszłość. Basic`owy T-shirt i czarne jeansy znajdziemy niemal w każdej garderobie. Biała, prosta koszulka z przykuwającym uwagę logo Polarodia stanowią podstawę looku. Czarne zwężane spodnie i kultowe Vansy to już klasyka, która sprawdza się świetnie w codziennych zestawach. Z kolei złoty Casio na nadgarstku podkreśla vintage`owy charakter stylizacji.

Rozejrzyjcie się po mieszkaniach swoich, rodziców czy dziadków. Może gdzieś w zapomnianym pudle czeka na Was aparat analogowy, który nie dość, że pozwoli Wam uwiecznić wspomnienia to jeszcze zapewni przy tym dużo zabawy.

Pozdrawiam,
Przemysław Guryn.

Sunglasses: Polaroid
Camera: Polaroid One Step2
T-Shirt: C&A
Watch: Casio
Trousers: Bershka
Shoes: Vans

Model: Adam
Style: przemysław Guryn

Photos: Magdalena Kubala