Początek września niechybnie zwiastuje nadchodzącą jesień. Młodzież wraca do szkoły. Wszystko wydaje się jakby bardziej uporządkowane a miasto odzyskuje swoje rytmiczne tętno. Ubiegłoroczna jesień nie szczędziła nam słońca dlatego mamy nadzieję, że i w tym roku będzie podobnie a wrześniowe rześkie poranki przywitają nas rosą na trawie i urzekającymi wschodami słońca.

W dzisiejszej sesji uchwyciliśmy jedne z ostatnich letnich promieni zachodzącego słońca na tle skąpanych polnymi kwiatami łąk. To również dobry moment, aby podsumować trendy, które rządziły latem. Ostatnie sezony niewątpliwie należały do lat 80.

Z dużym echem powróciły szerokie kroje ramion, wszelkiego rodzaju falbany i bufki, jednak dzisiaj skupimy się na męskiej stylizacji, w której na pierwszy plan wybija się  kurtka w odcieniach ciepłego beżu o kroju anorak-zakładana przez głowę. Ten zapomniany przez wiele lat model na dobre zagościł w streetwear`owych trendach, tak samo jak basicowe koszule z krótkim rękawem i charakterystycznym krojem kołnierza dla lat 80, które z powodzeniem odnalazły się w młodzieżowych stylizacjach.

Koszulę o letnim princie wpuściliśmy w czarne lekko slimowane spodnie. Natomiast kultowe Adidasy-Superstar, przeciwsłoneczne okulary Ray Ban wraz ze złotym zegarkiem Casio nadają stylizacji vintage`owy charakter.Pozdrawiam,
Przemysław Guryn.

Sunglasses: Ray Ban/EliteOptyk Malinowscy
Shirt: Wrangler
Watch: Casio
Jacket: Wrangler
Trousers: Bershka
Shoes: Adidas

Model: Krzysiek
Style: Przemysław Guryn

Photos: Magdalena Kubala