Miniony 2020 rok nie należał do najłatwiejszych i przyniósł wiele zaskoczeń, jednak za sprawą ogłoszonych kolorów przez Organizację Pantone na rok 2021 z nadzieją spoglądamy w przyszłość.

Na ten rok instytut zaproponował Ultimate Grey & Illuminating Yellow. To nie pierwszy raz gdy kolory występują w tandemie. Podobne zestawienie pojawiło się już w 2016, gdy najmocniejszymi kolorami tego roku zostały Rose Quartz & Serenity, na fali których opublikowaliśmy sesję z Jagodą Judzińską – uczestniczką Top Model. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości to zestawienie kolorystyczne (yellow & grey) jeszcze nie raz zagości na łamach naszej platformy.

Tym razem pochyliliśmy się ku optymistycznej słonecznej żółci, która według Pantone ma symbolizować nadzieję, energię i coś na co czekamy z utęsknieniem.

Luźna koszula o kopertowym kroju została wpuszczona w jeansy, których słoneczny odcień został przełamany surowym blokiem kolorystycznym w barwie surowego jeansu. Dla podkreślenia luźnej formy spodni nogawki zostały podwinięte, co w zestawieniu ze sportowym obuwiem nadało stylizacji miejskiego charakteru.

Z utęsknieniem czekamy, aby wrócić do „normalnego” codziennego życia co mamy nadzieję niebawem nastąpi tego życzymy zarówno Wam jak i sobie.


Pozdrawiam,
Przemysław Guryn

Sunglasses: Dolce&Gabbana/Elite Optyk Malinowscy
Shirt: Stradivarius
Jeans: Wrangler
Shoes: Fila

Model: Aleksandra
Style: Przemysław Guryn
MuA: Make Up Academy by Dorota Lange

Photos: Magdalena Kubala