Każdy, kto w większym lub mniejszym stopniu interesuje się modą, w bardziej lub mniej świadomy sposób z pewnością choć raz zetknął się z marką EVC DSGN. A jeśli w dalszym ciągu nic Wam to nie mówi, koniecznie musicie nadrobić  zaległości, a my dziś Wam w tym pomożemy. Zatem zajmijcie wygodne miejsca. Dzisiejszy wpis jest lekturą obowiązkową.

02 EVC DSGN
03 EVC DSGN

Mają na swoim koncie publikację w takich magazynach jak:  Grazia, Glamour, Twój Styl, Flesz, Avanti czy Hot, a ich ubrania noszą znani z ekranu i pierwszych stron tabloidów: Agnieszka Szulim, Patricia Kazadi, Radek Pestka, Dawid Kwiatkowski oraz Dominika Gawęda. Z kolei współpraca z Sarsą zaowocowała fantastyczną kolekcją. Ale o kim mowa?

EVC DSGN to dziecko duetu powstałego z koktajlu krwi krakuski – Ewy i gdańszczanina-Dominika. Marka powstała  z pasji do mody oraz nienawiści do bylejakości, przeciętności i zwyczajności. Projektantów wyróżnia dbałość o detal oraz zabawa krojem, nie zapominając przy tym o odważnej gamie kolorystycznej i bogatej palecie barw, dodatkiem do tego są autorskie grafiki i aplikacje.

Team stawia na indywidualność, świadomość mody, a co najistotniejsze, cały proces twórczy wraz z produkcją odbywa się w Polsce. Stąd wynika również wkład w rozwój naszego podwórka modowego oraz wsparcie lokalnych pracowni i szwalni. Istne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

04 EVC DSGN
05 EVC DSGN
06 EVC DSGN
07 EVC DSGN
08 EVC DSGN
09 EVC DSGN
10EVC DSGN
11 EVC DSGN
12 EVC DSGN
13 EVC DSGN
14 EVC DSGN

Pozdrawiam,
Przemysław Guryn

Make up: Dorota Lange/Studio Doroty Lange
Hair: Marcela Lange/Studio Doroty Lange
Stylist: Przemysław Guryn
Photos: Magdalena Niemyjska

Kamila:
Hat: by Guryn
Sunglasses: RayBan/EliteOptyk Malinowscy
Blouse: EVC DSGN
Trousers: Tally Weijl
Shoes: No Name

Aleksander:
Sunglasses: RayBan
Blouse: EVC DSGN
Bracelet: Lilou
Watch: G-Shock
Trousers: LEE
Shoes: Nike Air Max