W minionym roku mieliśmy przyjemność relacjonować dla Was pokazy i wydarzenia topowych polskich Projektantów. Rok 2018 rozpoczęliśmy od publikacji sesji zdjęciowej z Sashą Muzheiko. Wiosna przywitała nas powiewem świeżych, egzotycznych inspiracji z wybiegu Łukasza Jemioła, tajemniczym pokazem Mariusza Przybylskiego oraz zmysłową kolekcją Tomaotomo. Z kolei Pałac Przyjemności x Magnum przygotował nas na tegoroczne upalne lato, które przeniosło nas w iście wakacyjny klimat na nadwiślańskiej barce za sprawą Aperitivo Evening Martini x Dawid Woliński.

Jesień otworzył pokaz nowej linii Łukasza Jemioła, który nieustannie podkreśla kobiecą siłę a także Macieja Zienia, który tanecznym krokiem odnalazł inspirację w twórczości The Beatles. Mieliśmy przyjemność razem z duetem Paprocki & Brzozowski świętować 18-lecie marki oraz First Time byliśmy świadkami ich nowego projektu – wyjątkowej ślubnej kolekcji, którą wspominamy z ogromnym sentymentem. Press Day Wrangler & Lee rozgrzał nas w zimowe grudniowe popołudnie, zaś Dawid Woliński rozpalił nasze zmysły prezentacją najnowszej kolekcji Atelier 214.2 .

Do grona wear.live.style Friends dołączyła również charyzmatyczna Basia Pasek, wspólnie z którą stworzyliśmy wyjątkową sesję zdjęciową. Do współpracy z nami dołączyły największe Agencje PR-owe i Projektanci. Konsekwentnie realizujemy swój cel i jakość stawiamy nad ilość. Dyskretnie stoimy w cieniu naszych publikacji dbając o to, aby to właśnie ona szła krok przed naszymi nazwiskami.

Koniec grudnia to czas przemyśleń, podsumowań. Rok 2018 przyniósł nam wiele wyzwań, a z każdym z nich przekonałem się, że mogę liczyć na mój niezawodny team za co jestem mu niesamowicie wdzięczny. Wystarczy jedynie odpowiednia motywacja i przede wszystkim pasja. O sile mojego zespołu przekonałem się po raz kolejny, co doskonale udowadnia sesja zdjęciowa, którą przygotowaliśmy specjalnie na przywitanie Nowego 2019 Roku.

Dziękujemy, że jesteście z nami, to właśnie z Wami i dla Was tworzymy wear.live.style .

Miasteczko Twin Peaks, srebrne lamety, wszechobecny błysk i świetna muzyka. Inspirację w latach 80 odnajdują zarówno największe zagraniczne domy mody jak i nasi Projektanci, co znajduje wyraźnie odzwierciedlenie w tegorocznych kolekcjach. Dzisiejsza sesja przeniesie Was w dyskotekowy klimat minionych lat wraz z którymi zestawiliśmy najgorętsze trendy.

Inspiracją towarzysząca powstawaniu Sylwestrowej kreacji oraz looku była kultowa butelka Prosecco Martini Asti. Srebrna, smukła oprawa zaakcentowana czerwonym detalem. Taki jest również outfit, a czerwień na ustach subtelnie nawiązuje do logo Martini. Cekinowa maxi dress o kopertowym kroju z wyraźnie podniesioną linią ramion stanowi podstawę stylizacji. Ultra kobiecy, odważny, głęboki dekolt uwydatnia szyję i podkreśla linię biustu, zaś asymetrycznie umieszczone zakładki wraz z głębokim rozporkiem podkreślają talię i optycznie wydłużają nogi.

Równie wyrazistym elementem co sukienka są dodatki, które nadają stylizacji charakter. Metaliczny, półokrągły naszyjnik koresponduje z lustrzanym paskiem i botkami za kostkę. Na szczególną uwagę zasługują bogato wysadzane diamentami autorskie pierścionki, tworzone ręcznie od pokoleń w pracowni jubilerskiej Jakuba Śliwowskiego.


Pozdrawiam,
Przemysław Guryn.

PS: Dorota, Magda i prywatnie Marta-dziękuję Wam za kolejny rok pełen wsparcia i motywacji !

Necklace: Mohito
Rings: Jakub Śliwowski/Jakub Śliwowski Jewellery
Dress: by Guryn
Belt&Shoes: No Name

Model: Dominika
MuA: Dorota Lange/Make Up Academy by Dorota Lange
Hair: Marcela Lange/Make Up Academy by Dorota Lange
Style/Scenography: Przemysław Guryn

Photos: Magdalena Kubala/FemmeStudio