Poniedziałkowy poranek rozpoczynamy od spaceru po Warszawskim Śródmieściu. Gdy po nocy miasto w pełni obudziło się do życia i funkcjonuje niczym jeden wielki organizm na najwyższych obrotach, znaleźliśmy moment aby na chwilę zwolnić, zatrzymać się i spojrzeć na codzienny zgiełk tętniącej życiem Warszawy.

Nie tak dawno temu Basia Pasek  przewijała się w jednym z wpisów na naszym blogu. Wówczas poznaliście Ją od delikatnej, dziewczęcej i subtelnej strony. Tym razem uchwyciliśmy Jej drugie alter ego, skrywające w sobie niemal nieskończone pokłady pozytywnej energii oraz dążenie do wysoko postawionych celów, które zdobywa z życzliwym uśmiechem na twarzy.

Stylizacja, którą przygotowaliśmy to inspirująca opowieść, pełna klasy i elegancji. Jej podstawą jest czarna, transparentna posągowa maxi dress z dłuższym trenem pochodząca z linii Haute Couture. Sama suknia jest  przepełniona niuansami, które dostrzeże wprawne oko. Począwszy od ręcznie naszywanych drobnych koralików na welurowych grochach, poprzez efektowne wiązania przy nadgarstkach. Tym razem wysokie high heels ustąpiły miejsca klapkom o kroju loafers z chwostami, które razem z czarnym sztucznym futrem o długim włosiu za sprawą prostej formy nadają stylizacji efekt high fashion.


Pozdrawiam,
Przemysław Guryn.

Dress: Przemysław Guryn/Haute Couture/Insomnia by Guryn/Embroidery Magdalena Żmiejko.
Fur: Przemysław Guryn/Insomnia by Guryn x efutro.pl
Hat: Anja Rubik x Mohito
Shoes: Uterque

Model: Barbara Pasek
MuA: Dorota Lange/Make Up Academy by Dorota Lange
Style: Przemysław Guryn

Photos: Magdalena Kubala