Chłodny, wtorkowy wrześniowy wieczór w entourage księżycowej pełni upłynął pod hasłem Believe In Your Power. Kierując się tym credo Łukasz Jemioł przygotował nową kolekcję na najbliższy sezon jesień/zima 2018/19.

Jak sam wspomina to właśnie siła płci pięknej zainspirowała go do powstania nowej linii, zaś sama kolekcja jest wskazówką i przypomnieniem aby zawsze wierzyć w siebie oraz świetnie udowadnia, że ta świadomość znakomicie idzie w parze z kobiecością i eterycznością.

Projektant zaprosił gości do surowego wnętrza studia produkcji telewizyjnej ATM. Mimo niepogody za oknem Jemioł rozgrzał wielbicieli marki nowymi stylizacjami, które prezentowały modelki pewne siebie przemierzając tego wieczoru niemały wybieg w takt kultowych przebojów Pink Floyd`ów.

Tej nocy catwalk zaiskrzył kolorami oraz kontrastami. Intensywna czerń została przełamana wyrazistymi barwami, dlatego już po chwili mogliśmy podziwiać musztardowe culotte, tycjanowo-miedziane gorsety z lakierowanej skóry zestawione z overize`owymi golfami oraz  camelowe spodnie z łączonych tkanin. Następnie wybieg zdominowały niebieskogranatowe garnitury i sukienki o kroju maxi oraz oliwkowe luźne koszule i asymetryczne spódnice.
Nie zabrakło również klasycznej szarości zamkniętej w wełnianych żakietach o męskim kroju a także zwierzęcych printów i wełnianych kraciastych płaszczy, które konsekwentnie pojawiają się od kilku sezonów w kolekcjach Łukasza. Tym razem również w portfolio Projektanta zostały uwzględnione subtelne, koronkowe jedwabne sukienki za sprawą których każda kobieta z pewnością nie raz poczuje się wyjątkowo.

Łukasz Jemioł kolejny raz udowadnia i podkreśla, że tworzy kreacje nie tylko na czerwony dywan, a jego projekty równie świetnie sprawdzą się w codziennym życiu.


Pozdrawiam,
Przemysław Guryn

Photos: Magdalena Kubala/Femmestudio