Moda na denim przychodzi falami i trwa nieprzerwanie od -nastu lat. Zaś sezonowość tego trendu za każdym razem wzbudza skrajne emocje. Niezmiennie od lat osiemdziesiątych aż po dzień dzisiejszy jeans gości w niemal każdej szafie. Dobrze skrojonymi i dobranymi jeansami możemy cieszyć się przez wiele sezonów.

To już kolejna stylizacja, w której przyglądamy się bliżej temu trendowi, którego podstawą są jeansy typu boyfriend z licznymi przetarciami i dziurami, w które został wpuszczony oversize`owy T-shirt z kultowym logo Coca-Coli. Outfit tworzy wielowarstwowość oraz wielowymiarowość uzyskana poprzez dodanie do niego luźnej, pudełkowej denimowej kurtki z intensywnie czerwonym futrzanym kołnierzem, pod którą znajduje się cynobrowa krótka ramoneska.

Czerwone lateksowe botki na szerokim słupku z biżuteryjnym elementem nadają lookowi wintydżowego charakteru, dzięki któremu stylizacja przenosi nas rodem w lata osiemdziesiąte w rytm rockowej, boysbandowej popkultury. Masywny i wyrazisty naszyjnik stanowi buntowniczy element, natomiast plecak nadaje streetwerowy akcent całości.
Z kolei czapka zdradza naszą słabość do jakże kultowego wermutu.

Pozdrawiam,
Przemysław Guryn

Cap: Dawid Woliński x Martini
Glasses: Prada/EliteOptyk Malinowscy.
Necklace: Zara
T-Shirt: Pull&Bear
Leather Jacket: Stradivarius
Denim Jacket: Zara
Jeans: Only
Shoes: Reserved
Backpack: Robert Kupisz

Model: Justyna/Juszes
MuA: Dorota Lange/Make Up Academy by Dorota Lange
Style: Przemysław Guryn

Photos: Magdalena Niemyjska/FemmeStudio