Niektórzy je kochają, inni nienawidzą. Pastele. Z pewnością nie pozostają nijakie.
Na pewno wyrazista jest nasza modelka, z mocnym charakterem i temperamentem, który mogliśmy obserwować podczas jednej z edycji Top Model.
Jednak, gdy reflektory gasną, za jej wielkimi oczami skrywa się zwariowana i czerpiąca z życia jak najwięcej lecz skromna i niezwykle ciepła dziewczyna z bielactwem -Jagoda Judzińska.

Stylizacja powstała z inspiracji barwami ogłoszonymi przez Instytut Kolorów Pantone jako najmodniejsze na 2016 rok.
Mowa o jasnoróżowym – Rose Quartz & Serenity – zwanym potocznie baby blue. Nieczęsto się bowiem zdarza, aby na jeden rok przypadały dwa kolory, zwłaszcza pastelowe. Aby jeszcze bardziej namieszać team wear.live.style dodał coś od siebie zestawiając pantonowe kolory z najgorętszymi krojami bieżącego roku.

Tak więc na look składa się koszula w odcieniu Rose Quartz z wiązaniem pod szyją typu Chloe, która została wpuszczona w dopasowane w talii spodnie z zakładkami wzbogacone o rozszerzającą się, surowo wykończoną nogawkę typu Culotte. Na wierzch dobrany został bomber, który uszyto ze skóry naturalnej. Wiemy jak istotne są detale, dlatego kurtka zyskała jasnoróżową podszewkę z jedwabnej satyny.
Połączenie pasteli, w dodatku tak na pozór od siebie odległych, z krojami, które dominują w roku 2016, może wydawać się kontrowersyjne, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby puścić wodze fantazji na kolejny poziom.
Od kilku sezonów na największych wybiegach oraz galach wyraźnie uplasowała się biżuteria z chwostami. Coraz więcej gwiazd pojawiało się w kolczykach typu mismatched, czyli zupełnie różnymi, nie do pary lub nawet tylko z jednym. Nie chcąc zostać w tyle, nasza stylizacja została wzbogacona o jednakowy krój kolczyków zamknięty w technice Soutache, lecz w dwóch przewodnich kolorach.
Na szczególną uwagę zasługuje również obuwie, którego krój pojawia się coraz częściej na wybiegach, a już wkrótce mam nadzieję zagości na dobre na naszych ulicach. Botki sięgające długością za kostkę zostały stworzone we współpracy z marką So Much More.Shoes. Cholewka w kolorze baby blue oraz pudrowo różowy obcas precyzyjnie uzupełniają stylizację.

Sam makijaż zachowuje w sobie pewną powtarzalność i symetrię.
Na górnej ruchomej powiece od kącika oka nałożono różowy cień, który płynnie przenika w niebieski, aby na zewnętrznej części oka przemienić się w subtelną kreskę. Linia wodna została zaakcentowana barwami instytutu Pantone. Usta zyskały delikatne wypełnienie neutralnym błyszczykiem.
Włosy dzięki swojemu naturalnemu skrętowi nadają stylizacji niewymuszonego luzu.

To również nowa odsłona graficzna naszej platformy, którą mamy przyjemność Wam zaprezentować !

Serenity&RoseQuartz-Jagoda Judzińska 02
Serenity&RoseQuartz-Jagoda Judzińska 03
Serenity&RoseQuartz.Jagoda Judzińska-GłówneSerenity&RoseQuartz-Jagoda Judzińska 04
Serenity&RoseQuartz-Jagoda Judzińska 05Serenity&RoseQuartz-Jagoda Judzińska 06Serenity&RoseQuartz-Jagoda Judzińska 07Serenity&RoseQuartz-Jagoda Judzińska 08Serenity&RoseQuartz-Jagoda Judzińska 09Serenity&RoseQuartz-Jagoda Judzińska 10Serenity&RoseQuartz-Jagoda Judzińska 11
Pozdrawiam,
Przemysław Guryn

Model: Jagoda Judzińska
Make up: Dorota Lange/Centrum Szkoleniowe Wizażu i Charakteryzacji Doroty Lange
Designer/Style: Przemysław Guryn

Bomber Jacket/Shirt/Culotte: Przemysław Guryn
Shoes: So Much More.Shoes
Earrigs: Qrkoko

Photos: Magdalena Niemyjska FemmeStudio