Witajcie !

Tematem dzisiejszego wpisu jest stylizacja casualowa. W życiu każdej kobiety przychodzi moment, w którym otwiera szafę, przegląda ubrania i stwierdza, że nie ma w co się ubrać.
Uśmiechacie się, a to dlatego, że wiecie o czym mówię.

W takich sytuacjach zawsze sprawdza się połączenie koszuli z dopasowanymi spodniami. Tak było również w tym przypadku.
Bazę stylizacji stanowi łososiowa koszula z ptasim motywem zapinana na guziki. Dla nadania swobody jej rękawy zostały podwinięte, a całość została wpuszczona w czarne proste spodnie z wyższym stanem oraz asymetrycznie umieszczonym zamkiem.

Przy  tak wzorzystej koszuli a dodatkowo kołnierzu łatwo przesadzić z dodatkami. My postanowiliśmy pod kołnierz dodać czarny prosty i wyrazisty naszyjnik, niemniej pozbawiony zbędnych elementów i ozdób, co spowodowało podkreślenie szyi modelki. Aby stłumić print na górnej części garderoby dobrane zostały masywne okulary Prady nawiązujące do kociego spojrzenia. Prosta czarna torba z elementem kolorystycznym zapożyczonym z bluzki wraz z obszernym szalem dopełnia look. Klasyczne czarne buty na wyważonej szpilce nadają stylizacji kobiecości, a przy okazji pozwalają na komfort chodzenia podczas codziennych obowiązków.

Birds1

Birds2

Birds3

Birds4

Birds5

Birds6

Birds7

Birds8

Birds8 (2)

DSC_3146

Birds10

Birds11

Pozdrawiam,

Przemysław Guryn

Model: Magda
MuA: Dorota Lange by Studio Doroty Lange
Hair: Marcela Lange by Studio Doroty Lange
Stylist: Przemysław Guryn
Photos: Magdalena Niemyjska

Shirt: by Guryn
Trousers: No Name
Sunglasses: Prada/EliteOptyk Malinowscy
Necklace: Bershka
Bag: Stradivarius
Shawl: Mango