Dzisiejsza sesja to totalny koktajl modowy. Przeplatają się tu elementy nawiązujące estetyką do lat `20 poprzez `60, kończąc na `80. Istny fashion wehikuł.

Kruczoczarna zwiewna koszula z jedwabnej żorżety, zmysłowo oplatając ciało delikatnie uwydatnia kobiece atuty. Została ona wpuszczona w czarne spodnie o bardzo charakterystycznym kroju – wyższy stan, rozszerzana nogawka, zakładki na linii bioder. Połączenie szerokiej nogawki spodni z wysokimi szpilkami na masywnym obcasie sprawia, że sylwetka nabiera posągowego wyglądu.

Ważnymi elementami są dodatki oraz biżuteria – odrobina klasyki w kolczykach Swarovskiego oraz zdobiący kołnierz, wyrazisty, mieniący się naszyjnik nawiązujący fasonem do pierścionka. Torba, wariacja Yves Saint Laurent, przywodzi na myśl męską aktówkę.

Jako że jesień nie szczędzi słońca, do stylizacji dołączyły okulary Prady, dostępne w salonie optycznym EliteOptyk Malinowscy. Kurtka w charakterze futra w połączeniu z kapeluszem dodaje niewymuszonej elegancji.

W makijażu postawiliśmy na rozświetlenie i wykonturowanie twarzy oraz graficzny makijaż górnej powieki, na której dominuje czarny cień w prostej formie. Usta w kolorze dojrzałej jeżyny to kolejny mocny akcent. Kreska na dolnej powiece jest lekko rozmyta i subtelniejsza. Włosy zostały wyprostowane i delikatnie upięte.

Elementy te tworzą obraz niezwykle silnej i eleganckiej kobiety.
Baza ubioru Magdy pochodzi z nowej kolekcji by Guryn, która ujrzy światło dzienne już niebawem, ale o tym wkrótce :).

1234567891011121314151617

Pozdrawiam,
Przemysław Guryn

Model: Magda
MuA: Dorota Lange by LANGE Studio
Hair: Marcela Lange by LANGE Studio
Stylist: Przemysław Guryn

Shirt: Przemysław Guryn (New Collection)
Trousers: Przemysław Guryn (New Collection)
Fur/Jacket: Kaffe
High Heels: No Name
Hat: Anja Rubik for Mohito
Glasses: Prada – EliteOptyk Malinowscy
Bag: Yves Saint Laurent
Earrings: Swarovski
Necklace: Mohito
Ring: Mohito

Photos: Magdalena Niemyjska

Special thanks to: Robert Smolarczyk for car