Browarna 4, to kolejny punkt na warszawskiej streetwearowej mapie mody, bowiem pod tym adresem stacjonuje od trzech lat flagowy butik MADOX design. Niepozorny z zewnątrz showroom skrywa w sobie inspirujące eklektyczne wnętrze powstałe z połączenia chłodnej, loftowej przestrzeni i industrialnego temperamentu.

Surowa cegła, na pozór zimne stalowe wieszaki w zestawieniu z dopieszczonymi luksusowymi meblami w stylu vintage ciekawie określają i budują markę, a wnętrze ściśle koresponduje ze stylem MDX design.

Showroom mieszczący się na Powiślu stał się jednym z najchętniej wybieranych brandów przez gwiazdy i celebrytów a swoją estetyką zdobył liczne grono odbiorców w kraju i zagranicą.
W czerwcu brand będzie świętować sześciolecie swojej działalności-bowiem od roku 2011 odzież sygnowana metką MADOX ubarwia  szare ulice,  co tylko potwierdza sukces jaki marka odniosła utrzymując się tak długo na rodzimym rynku.

MADOX design oprócz kultowych spodni zapinanych na klapę wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i odpowiada na ich potrzeby.  W ofercie sklepu znajduje się duży wybór modeli streetwearowych: począwszy od kurtek bomber jacket, które na dobre zagościły w modzie miejskiej, parek czy bluz poprzez casualowe koszule, które nadają niewymuszonej elegancji codziennym stylizacjom. Brand oferuje również dodatki takie jak szaliki, czapki oraz plecaki i pozwala na stworzenie pełnej garderoby w oparciu o swoje produkty.

Oprócz konstrukcji MADOX design kładzie duży nacisk na jakość-wykorzystując w swoich projektach najwyższe jakościowo tkaniny nie zapominając przy tym o naturalnych surowcach dzięki czemu łączy w sobie nowoczesne technologie produkcji tekstylnej łącząc je z naturalnymi tkaninami. Brand szybko zyskał uznanie wśród klientów
za sprawą unisexowych krojów oraz bogatej kolorystyki i nie stroni od żywych, soczystych kolorów.

Pozostając w temacie jakości-warto wspomnieć iż swoje produkty marka odszywa w Polsce-dzięki czemu wspiera lokalne manufaktury i szwalnie, budując przy tym zdrową i zrównoważoną politykę opartą o rzetelne zatrudnienie
i poszanowanie etyki pracy zgodnej z obowiązującym prawem.

Pozdrawiam,
Przemysław Guryn

Place: MADOX DESIGN/Flagship Store/Warszawa/Powiśle/Browarna 4
Photos: Marcin Storonowicz