Witajcie !
Dzisiejsza sesja jest wyjątkowa dla teamu wear.live.style, mieliśmy bowiem okazję nawiązać współpracę  z jedną z najpiękniejszych kobiet w Polsce.
II Wicemiss Polonia, modelka Mody Polskiej, brała udział w pokazach Macieja Zienia, Joanny Klimas, prezentowała kolekcje takich marek jak Calvin Klein, Pierre Cardin – ILONA FELICJAŃSKA, bo o niej mowa – zdecydowała się dla nas zapozować.

Przenieście się z nami w miejsce, gdzie przenikają się zapachy cytryn, limonek, dojrzałych warzyw oraz świeżych, aromatycznych ziół.
Z intensywnością barw w tle kontrastuje stylizacja. Ilona ma na sobie sukienkę z najnowszej kolekcji by Guryn, która bazuje na klasyce kolorów: bieli  i czerni. Czarna góra podkreśla talię modelki, zaś dół układa się w linię litery A. Na uwagę zasługuje top o wzorze korespondującym z dolną częścią sukienki, który pozwala na dowolną zabawę i rodzi mnogość stylizacji.
Uzupełnieniem looku jest elegancki naszyjnik w kolorze srebra z szarymi mieniącymi się elementami oraz czarne buty i graficzna kopertówka z printem.

Makijaż oka gra pierwsze skrzypce. Żółć przenika się z pomarańczem i czernią. Usta zostały delikatnie podkreślone łososiową pomadką. Włosy zaczesane na gładko pozwoliły uwydatnić i tak wyraźne kości policzkowe modelki.

Wraz z dzisiejszą sesją na Wasze ręce składam zapowiedź mojej najnowszej kolekcji, której premiera odbędzie się już wkrótce, 21.11.2015 spotkamy się zatem ponownie w Makaronie na Uszy!

DSC_8019DSC_7970DSC_8000DSC_8103DSC_8177DSC_8301DSC_8223DSC_8227DSC_8218

Przygotowaliśmy również dla Was niespodziankę –  KONKURS, w którym do wygrania są trzy książki o Ilonie Felicjańskiej pt. „Cała prawda o…” wraz z jej autografem oraz specjalną dedykacją.
Do każdej książki dołączamy podwójną wejściówkę na pokaz premierowy kolekcji oraz afterparty połączone z oficjalnym otwarciem bloga www.wear-live-style.com !

DSC_5442

Co zrobić by je otrzymać? Wystarczy wykonać zadanie konkursowe.
Z uwagi na to iż rozwijamy i chcemy rozwijać się coraz prężniej, pragniemy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom.
W zgłoszeniu podajcie więc jakie treści są dla Was najbardziej interesujące oraz jakie tematy chcielibyście znaleźć na naszym blogu. Odpowiedzi zostawcie w komentarzach. Czekamy na nie do czwartku do godziny 23:59. Nagrodzimy autorów najbardziej interesujących propozycji tematów.

Pozdrawiam,
Przemysław Guryn

Model: Ilona Felicjańska
MuA: Dorota Lange (Lange Studio)
Hair: Marcela Lange (Lange Studio)
Stylist: Przemysław Guryn

Dress: Przemysław Guryn
Top: Przemysław Guryn
Necklace: Mohito
Sunglasses: Prada
Shoes: Zara
Bag: Zara

Special Thanks to: Angrejs

Photo: Magdalena Niemyjska